Політика конфіденційності

Ласкаво просимо на сторінку політики конфіденційності благодійного фонду “ДОБРІ СЕРЦЯ РАЗОМ” на сайті together-ua.com.

Загальні відомості

Благодійний фонд “ДОБРІ СЕРЦЯ РАЗОМ” (ЄДРПОУ 45004560) зобов’язується забезпечувати конфіденційність особистої інформації своїх відвідувачів та користувачів. Ця політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо, захищаємо та розголошуємо інформацію, що надходить через наш веб-сайт.

Збір інформації

Ми можемо збирати особисту інформацію, яку ви нам надаєте, таку як ім’я, контактна інформація та електронна пошта. Ми робимо це з метою забезпечення зв’язку з нашими підтримувачами та учасниками благодійних проектів.

Використання інформації

Отримана інформація може використовуватися для надання вам актуальної інформації про діяльність благодійного фонду, а також для забезпечення ефективного взаємодії з вами.

Захист інформації

Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту особистої інформації, наданої нам. Ми дотримуємося сучасних стандартів безпеки для запобігання несанкціонованому доступу, розголошенню, зміні чи знищенню даних.

Зв’язок з нами

Якщо у вас є питання чи зауваження щодо нашої політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною поштою: contact@together-ua.com.

Ми можемо час від часу оновлювати цю політику конфіденційності, тому рекомендуємо вам періодично переглядати цю сторінку для ознайомлення зі змінами.

Останнє оновлення: 10 листопада 2023.

Дякуємо за довіру та підтримку! Разом ми змінюємо світ на краще.